Telefon :+90 312 472 6163

Unimat 1 TR

Eğitim için 4′ü 1 Arada Ahşap İşleme Makina Seti

Unimat 1 TR 4+1

Unimat 1 TR 4+1 Setinin içerisindeki tüm makineler çocuklar için güvenlidir. Kıl testere bıçağının kısa süreli darbeleri sayesinde küçük marangozlar zarar görmezken profesyoneller testerenin doğru ve keskin şekilde kesiminden memnundurlar.

Set içinde, kıl testere, ahşap torna makineleri varyasyonları, el zımparası, sabit zımparalama ve el tipi delme makinesi için bileşenler bulunur.

Güçlü kıl testere, kontrplak(4 mm), masif ahşap, balsa ahşabı, plastik ve yumuşak metal ince tabakalarını kesmekte kullanılabilir. 20 mm balsa ve 7 mm masif ahşap kesme kapasitesine sahiptir. Pencere ve delikler kesilirken testere bıçağının can sıkıcı açılıp sıkışma sorunu oluşmaz.

Merkezler arasında mesafe 135 mm ve maksimum orta yükseklik 50 mm iken verimli 12V güç makinesi düzgün çalışır. Öğrenciler herhangi bir tehlike olmadan ahşap işlemeye ilk adımlarını atabilirler.

Makineler çok yönlü olarak okulda uygulanabilir. Buna ek olarak ahşap kalemler, tuzluk ve biberlik veya yumurta bardakları gibi kapsamlı belgelenmiş projeler sunuyoruz. Bununla birlikte teori ile ders planları - makineler ve teknikler hakkında bilgi veren egzersizler mevcuttur.

UNIMAT 1 TR 4+1

Aşağıdaki makinelerlerden birini oluşturmak için gerekli tüm parçaları içerir.

  • Ağaç tornası
  • Kıl testeresi
  • Zımpara makinesi
  • El tipi delme makinesi

Paket içeriği: 12V/100-240V emniyet adaptörü , döner merkez, 2 zımpara diski, boyuna kızak, metal alet yatağı, güvenlik gözlüğü, 10 adet testere bıçağı,yedek zımpara,yedek motor, durdurma kızakları ile ahşap taban içerir. Hepsi kutu içinde ve öğretim dokümanları ile.